İşinizin güvenebileceği akıllı araçlar

Fiyatlarla başlayan planlar TRY0,00 /hesap/ay
Planları görüntüle
 
 
 
 
 
 
 

Daha akıllı bir ekip kurmak için Google makine zekasının gücünden faydalanın

 • Etkili İletişim Kurun
 • Sorunsuz İşbirliği Yapın
 • Kolayca Yönetin
 

Gmail gücünü alın

Gmail'in tüm güçlü özellikleriyle işiniz için profesyonel bir e-posta alın.

 

Keep your schedule organized

Akıllı takvim ile hatırlatıcılar ekleyin, toplantıları planlayın ve hiçbir şeyi kaçırmayın.

 

Communicate on the go

Stay connected with your colleagues via HD video calls and instant messages using Google Meet and Google Chat.

 

Google does not sell Google Workspace in your country.

Try out a powerful, cost-effective email solution! Click here to know more.

FAQs

 • Q. Mevcut alan adımı Google Workspace ile kullanabilir miyim?

  Evet, Google Workspace siparişiniz ile mevcut bir alan adınızı kullanabilirsiniz.

 • Q. Google Workspace'e geçiş yaptığımda mevcut e-postalarıma, kişilerime ve takvim verilerime ne olur?

  Başka bir program veya web hizmetinden Google Workspace'e geçiş yaparken, siz ve kullanıcılarınız mevcut e-postanızı, kişilerinizi ve takvim verilerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Şirketinizin boyutu ve geçiş yaptığınız sisteme bağlı olarak, verileri Google Workspace'e taşımak için çeşitli seçenekleriniz vardır. Araçlar; Microsoft Exchange, Lotus Notes, IMAP sunucularından ve diğer Google hesaplarından taşıma için kullanılabilir.

 • Q. E-posta Hesabı başına sağlanan depolama alanı nedir?

  Her e-posta hesabı 30 GB depolama alanı ile birlikte gelir.

 • Q. Google Workspace, şimdi kullandığım e-posta istemcisi ile uyumlu mu?

  Google Workspace e-postasına Gmail web arayüzünden erişmenin yanı sıra, favori masaüstü istemcinizden e-posta gönderip alabilirsiniz. İstemciye bağlı olarak, IMAP veya POP posta protokolünü kullanabilirsiniz. Microsoft Exchange'den veya başka bir Outlook hizmetinden Google Workspace'e geçiş yapıyorsanız Google Workspace Senkronize kullanabilirsiniz. Bu, Outlook notlarınız, görevleriniz ve günlük girişleriniz ile birlikte Google Workspace postanızı, takviminizi ve kişilerinizi yönetmek için Outlook'u kullanmanızı sağlayan Outlook 2003, 2007, 2010 veya 2013 için bir eklentidir.

 • Q. Hangi E-posta İstemcileri ve protokolleri desteklenmektedir?

  Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Eudora, Entourage 2004, Windows Mail gibi herhangi bir masaüstü tabanlı e-posta istemcisini kullanarak e-posta gönderebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca, farklı e-posta istemcilerini e-posta gönderip alacak şekilde nasıl yapılandırabileceğinize dair bir kılavuzumuz da var. Business e-posta planı POP, IMAP ve MAPI protokollerini destekler.

 • Q. E-Postalarıma hangi cep telefonlarından erişebilirim?

  E-postanıza herhangi bir Akıllı Telefon veya Tablet kullanarak erişilebilirsiniz. Gmail arayüzü, iOS, Android, Windows Mobile, Symbian ve Blackberry gibi tüm büyük İşletim sistemleriyle uyumludur.

 • Q. Ürünlerden yalnızca birini istiyorsam, tüm paketi satın almak zorunda mıyım?

  Evet. Google Workspace, birlikte sorunsuz çalışan entegre araçlarla hepsi bir arada bir çözüm olarak tasarlanmıştır.Örneğin, Gmail'de bir mesaj alabilir ve onu anında bir Takvim etkinliğine dönüştürebilirsiniz. Docs, Sheets veya Slides'da bir yorum yaptığınızda, ortak çalışanlar otomatik olarak e-posta uyarıları alır. Tek bir tıkla gelen kutunuzdan veya takviminizden bir Hangouts video toplantısı başlatabilirsiniz. Bu araçları eksiksiz bir paket olarak kullanmak, işinize en fazla değeri verirken, üretkenliği artırır. Bununla birlikte, paketi satın alabilir ve yalnızca seçtiğiniz hizmetleri kullanabilirsiniz.

 • Q. E-Posta listeleri oluşturabilir miyim?

  Evet,e-posta listeleri oluşturabilir ve kullanıcı ekleyebilir /silebilir, bir moderatör seçebilir,kişilerin bir listeye katılmasını kısıtlayabilir ve hatta bir listeden kullanıcıları engelleyebilirsiniz.

 • Q. SPAM politikanız nedir?

  Bir Google Workspace hesabına kaydolduğunuzda, hesabı spam göndermek, virüs dağıtmak veya hizmeti kötüye kullanmak için kullanmadığınızı kabul edersiniz. Alan adınızdaki tüm kullanıcılar,Google Workspace Kabul Edilebilir Kullanım Politikası'nın bir parçası olan bu sözleşmelere tabidir.Google,bu sözleşmeleri ihlal eden bir Google Workspace kullanıcısı tespit ederse, kullanıcıyı derhal askıya alma hakkını saklı tutarız.Sorun alan adı genelinde ise, tüm hesabı askıya alma ve tüm Google Workspace hizmetlerine yönetici erişimini reddetme hakkımızı saklı tutarız.Bu gibi durumlarda,alan adı yöneticisinin kayıtlı ikincil e-posta adresine bir bildirim göndeririz.

 • Q. Otomatik Yanıtlayıcıları kullanabilir miyim?

  Evet kullanabilirsiniz.Kişilere onlara hemen geri dönemeyeceğinizi bildirmek için Gmail'in otomatik yanıtlayıcısını kullanın.Tatil yanıtlayıcınız açık iken,Gmail yanıtınızı size e-posta gönderen kişilere gönderir.

 • Q. Mevcut Google Workspace'imi aktarabilir miyim?

  Evet.Taşıma sırasında, tüm e-posta hesaplarınızı verileri olduğu gibi tutarak eski sağlayıcıdan bize taşıyoruz. Ancak, varsa diğer sağlayıcıdaki mevcut kalan süreniz bize taşınmaz.Tıklayabilirsiniz