Özellikler / Veri Koruması & Çökmeye Karşı Koruma Planı

Website Hosting Servisleri ile İleri Seviye Veri Koruması ve Çökmeye Karşı Koruyucu Servisleri


Anlamış bulunmaktayız ki veri birçok şirketin hayat damarlarını oluşturmaktadır ve şirketler herzaman ihtiyaç duyduklarından online olarak girebilidikleri %100 uptime garantisine artarak ihtiyac duymaktadır. Biz bu nedenle, yazılım çalınması, sistem hatası virüsler ve hacklemeler nedeniyle oluşan data hataları gibi beklenmeyen uygulamaları engellemek için sağlam çözümler entegre etmeyi planlıyoruz.

RAID Teknolojisi - Sunuculardaki Harddisk hatalarına karşı verileriniz korumak için bağlantı kesilmelerine karşı RAID Donanımını kullanıyoruz. Bu teknoloji herhangi bir erteleme yapmadan bütün veriler için birden fazla diskte mirror yaratır. Bütün veriler çoklu harddisklerde simultane olarak yazılır. Bunun sonucu olarak herhangi harddisk hata vermesi durumunda, o harddisk devre dışı olarak gösterilir ve sistem hiçbirşey olmamış gibi kopyalı olan diğer harddiski kullanmaya devam eder. Bu sistemin en iyi tarafı ise bu teknolojiden yararlanabilmek için websitenizde herhangi bir modifikasyon veya web uygulaması yapmanıza gerek yoktur.

RAID ile çalışan sistemler,veri koruması ve %100 uptime garantisi ile disk hatası olmadan sistemin mükemmel çalışması açısından iki durumda da RAID olmayan sistemlere göre gözle görülür bir avantaj sağlar. RAID teknolojisi aynı zamanda sunucular üzerinde gözle görülür bir performans artışı sağlar.

Harddisk hata yapması durumunda, uyarı mesajı gönderilir hata veren harddisk sistem yöneticisi tarafından düzenlenir. Bu gibi durumlarda sistem disk hatası olsa bile ek harddiskteki veri mirror ile çalışmaya devam eder.

Günlük ve Haftalık Veri Yedeklemesi - Sunucularda var olan önemli veriler kendini farklı lokasyonlarda gösterir. Konusunu uzmanı çalışanlarımız, karşılaştırılabilir araştırmalar yapar ve otomatik olarak güvenlik ve daha önceden kararlaştırılmış süreler çerçevesinde sistemin hata verme olasılığına karşın mümkün olan en kısa süre zarfında sunucunun restore olması amacıyla bütün önemli dosya ve klasörlerin kopyalarını hazırlar komplex scriptlerle yedekleme yapar.

Sizin Kendi Yedekleme Yöneticiniz (Sadece Web Hosting Paketleri için Kullanılabilir) - Bütün Servislerimiz kritik verileriniz ile iç içedir. Ürünlerimizin birçoğu Yedekleme Yöneticisi ile karşılaştırmalı ve maliyet azaltıcı koruma sağlayarak kritik verilerinizi korumanızı geliştirici yedekleme yönetimi sağlar. web tabanlı yedeklem yöneticisi size kolay kullanımlı tek adımlı yedekleme konusu, yedekleme düzeni ve backlogs sihirbazı sağlar.